Künye

YAYIN SAHİBİ

Haber 1453

Genel Müdür

Hacer Duygulu 

Genel Müdür Yardımcısı

Nuh Duygulu

Sorumlu Kişi

Ebru Duygulu

Haber Editörleri / News Editors

Zeynep Özener

Sulee@haber1453.com.tr

Serap Aydoğan

Serap@haber1453.com.tr

Emine Karakuş

Fatma@haber1453.com.tr

Rüya Deniz

Ruya@haber1453.com.tr

Sümeyye Öztürk

Sumeyye@habert.com.tr

Telif

haberkusagi68@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Ersu Hukuk Bürosu

Av. Gaye Ersu

Bu yayın dijital satış ve operasyonları

Haber 1453 tarafından yönetilmektedir.

ADRES

Esenyurt/İSTANBUL

haber1453.com.tr'de yayınlanan yazı, haber ve

fotoğrafların her türlü telif hakkı

Haber 1453'ye aittir.

Kuruluştan izinsiz kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

YASAL UYARI: haber1453.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde haber1453.com.tr’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. haber1453.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

haber1453.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili haberkervani.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on haber1453.com.tr This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on are opened on a new page. haber1453.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.