Yengeç Burcu Özellikleri Nedir? Yengeç Burcu Kadını, Erkeği, Yükseleni, Kişisel Ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu kişileri 22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğmuş olanlardır. Yengeç burcu genellikle duygusal özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. İşte, yengeç burcunun tüm özellikleri...

Yengeç Burcu Özellikleri Nedir? Yengeç Burcu Kadını, Erkeği, Yükseleni, Kişisel Ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Kendimi hissettiklerinde arıyorum sloganıyla hareket ederler. Peki, naif yapılarıyla bilinen yengeç burçlarının fiziksel ve kişisel özellikleri nelerdir? Kadını ve erkeği uyumu uyumsuzluğu karakteristik yapıları iyi ve kötü yönleri nelerdir?

Yengeç burcu kişileri genel olarak bakıldığında anne gibi koruyan, kollayan, fedakar, sezgi sahibi başkalarının ihtiyaçlarına karşı hassas ve duyarlı kişilerdir. Ancak bu kişiler duygusal konularda takıntılı, huzursuz, geçmişte yaşayan, çabuk değişen ve gelişen kararlar alan yetersizlik ve yersiz korkuları olan aşırı boğucu ve despot kişilerde olabilirler. Ay burcunun yönettiği bu burç aynı zamanda su elementine sahip ve öncü niteliği taşımaktadır.

Yengeç Burcu Olumlu Özellikleri Nedir?

Yengeç burcuna mensup olanlar gri ve mavi tonlarını tercih ederler. Taşları inci, metalleri ise gümüştür. İlişkilerinde güven arayan yengeç burçları hassas bir tutum sergilerler. Aşırı kırılgan davranabilirler ve duygusal çöküntüleri çok olur. Duygusal manada yakın oldukları kişilerle kendilerine güven içerisinde hissederler ve hiç hisset ayrılmayacakmış gibi bağlı hissetmek isterler. Yuvaya bağlı kendine köklerine ve aile yaratma ilişkilerine ağır basan bir karakter özelliği taşırlar.

Yengeç Burcu Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu çocuk gibi ve yumuşak kalpli olmalarının yanı sıra kendi sezgilerine güvenirler. Bu da hata yapmalarına sebep olabilir. Alıngan yapıları irrosyonel düşünceleri ve kıskançlıkları ile dikkat çekerler. İkili ve aile ilişkilerinde bu durum büyük sorun olabilir. Kıskançlık ve çekimserlik yaşamaları sebebi ile dışlanabilmektedir.

Yengeç Burcu İlişkileri ve Özel Yaşamı

Yengeç burcu genellikle dış çevrenin etkisinde kalmaktadır. Yengeç burcu kadınları naif, hassas, kıskanç olması ile dikkat çekmektedir. İlişkilerinde bu konu ile partnerini zorlamaktadır. Eşlerine çocukları gibi davranabilirler.

Yengeç erkeği ise genellikle annelerinin etkisi ile özel yaşamlarını sürdürürler. Geçmişe bağlı olan bu burç aile bağları konusunda annesinin etkisinde kalmaktadır. Aşk ve ilişkilerde karmaşık olan ve duygusallığı ile tanınan bu burç hassasiyetlerini dengeleyecek eşlere sahip olmalıdırlar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.