Terazi Burcu Özellikleri Nedir? Terazi Burcu Tarihi Yükseleni Özel Ve İş Yaşamı Nasıldır?

Terazi burcu 24 Eylül 23 Ekim tarihleri arasında doğanların mensup olduğu burçtur. Terazi burcunu tanımlayan en önemli söz “kendimi dengelediklerimde arıyorum” sözüdür. Peki terazi burcu iş ve aşk yaşamı nasıldır? Terazi burcu için en dikkat çeken uyarıla

Terazi Burcu Özellikleri Nedir? Terazi Burcu Tarihi Yükseleni Özel Ve İş Yaşamı Nasıldır?

Terazi burcu hava grubu burçlardan bir tanesidir. Kibar, uzlaşı yanlısı olan terazi burçlarından genellikle iyi bir diplomat, düzenli insanlar, ilişkilerinde objektif ve adil aklıyla hareket eden özellikleri görebiliriz. Havayla mantı ve öncü niteliği ile venüsün yönettiği bu burç mavinin tonlarını çok kullanır. Metali bakırdır ve taşı safirdir.

Terazi Burcu Olumlu Yönleri

Nezaketi simgeleyen terazi burcu kendisinden önce karşındaki kişilerin tepkilerine odaklanır. İlişkilerinde yalnızca bedensel değil akıl yoluyla yürütmek isterler. Uyum ve barışçıl atmosfer yaratma çabasındadırlar. Terazi burcu kimin zaman aşırı hassas olabilir. Ancak karşısındakinin görüşlerini göz önüne alabilen yaklaşımları ile her zaman açık fikirlidir. Estetik duyguları gelişmiştir. Saygı duyulan, sevgi gören uzlaşıcı kişilerden oluşur.

Terazi Burcu Zayıf Yönleri

Terazi burcu cazibesi ve ilişkilerdeki etkileyiciliğin yanı sıra kararsız kalan sürekli denge bulmak için çaba gösteren kişilerdir. Fazla objektif olan bu burç kimi zaman soğukluğa ve hesapça görülmeye de yatkındır. Terazi burcu kişileri kendisini ortaya koymaktan çekinir. İlişkilerde daha çok problemler ile karşılaşır. Venüs yönetiminde olan terazi şık ve zarifliği işaret eder. Yaptıkları her şeyde hoşluk ve uyum katmak gibi bir yetenekleri bulunur. Terazi burcunun zevkleri ve arzuları ancak bu burcun mensupları kendine özgü bir stil içinde ve kaba olmadan kontrolcü davranabilirler.

Terazi Burcu İlişkileri

Terazi burcu temsilcisi kadınlar yumuşak başlı ancak hırslı kadınlardır. İlişkilere çok önem veren kadınlar bağımsızlıklarını korumak için ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklardır. Çok fazla iç içe durmak onların seveceği bir durum değildir. Hava elementi olmaları sebebiyle partnerleri veya eşlerinin düşüncelerini paylaşırlar ve beraberlikle entelektüel yönde olurlar. Terazi burçları özellikle yükselen burçlarında onu kumanda edecek yönlendirecek bir partnere eğilim gösterir. Bu da kararsız olmalarının bir parçası olarak ortaya çıkmaktadır.

Terazi burcu erkeği aşkta flörtçu ve eğlencelidir. Bu nedenle aldatmaya yatkın bir burçtur. Bu erkek partneri olan kadının nabzını kolayca anlayabilir. Şakacı yönü ön plana çıkar. güler yüzlü ve eğlence konusunda ustadır. Terazi erkeği sadakatsiz olabilir. Sosyal çevresinin geniş olması ve dışa dönük tavırlarıyla terazi burcu güçlü bir aşk karşısında ancak bağlanabilir. Zevk sahibi ve dikkat çekmeyi bilen terazi erkeği ince zevkleri kibarlığı ve çekiciliği ile dikkat çeker. Gerçekte agresif değildir, romantiktir. İlişkinin zihinsel boyutunu asla ihmal etmez.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.