İkizler Burcu Özellikleri Nedir? Hangi Tarihte Doğanlar İkizler Burcu Olur? İkizler Burcu Özel Yaşamı Ve İlişkileri Nasıldır?

İkizler burcu 21 Mayıs 21 Haziran tarihleri arası doğanların mensup olduğu burçtur. İkizler burcunun kişisel özellikleri nelerdir? Karakter özelliklerine neler yansır? Bu burç hangi elemente sahiptir? İkizler burcunu yöneten gezegen hangisidir?

İkizler Burcu Özellikleri Nedir? Hangi Tarihte Doğanlar İkizler Burcu Olur? İkizler Burcu Özel Yaşamı Ve İlişkileri Nasıldır?

İkizler burcu iletişimi güçlü burçlardan bir tanesidir. Bu burca mensup olanlar zeki ve kıvrak zekaya sahiptir. Bilgi dolu, ticarette çok yetenekli, meraklı, hızlı ve rahat iletişim kurma kapasitesi yüksek kişilerdir. Yönetici gezegeni Merkür olan ikizler burcu hava elementine sahiptir. Niteliği ise değişkendir. Bu burç kötüye kullanıldığında veya abartıldığında dağınık, kararsız, huzursuz, maymun iştahlı, kurnaz ve duygusal bağlamda zayıf olabilir.

İkizler Burcu Olumlu Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcunun metali cıvadır. Uğurlu taşı agat taşıdır. Renkleri turuncu ve sarı ağırlıklı tonlardır. En uyumlu oldukları burçlar terazi ve kovadır. En çok zorlandığı burçlar ise başak ve balık burçlarıdır. İlişkilerinde meraklı ve uyarılmaya sürekli açık olan bu burçlar çok yönlü ve renkli bir kişiliğe sahiptirler. Öğrenmek arzusu onlar için nefes almak kadar önemlidir. Durağanlığa dayanamayan bu burca mensuplar hafif yapıları ve şeffaf bir bakış açısına sahiptirler. Duyguları ile fazla derinleşmekten her zaman ama her zaman kaçınırlar. İkizler burcunun öne çıkan ve her zaman avantajlı olmasını sağlayan ön önemli özellikleri her ortama kolay uyum sağlayabilmeleridir. Geçimli insanlar olmaları, arkadaş canlısı, ikna yetenekleri güçlü, trendleri takip etmeyi seven, muzip, hazır cevap ve eğlendirici kişilerdir. Esprili yönleri her ortamda fark edilmelerini sağlar.

İkizler Burcu Olumsuz Özellikleri

İkizler burcunun olumsuz özellikleri arasında ilk başta kaygan olabilmeleri yer alıyor. Yalnızca kendini düşünen bir ikizler burcu oldukça tehlikelidir. İlkesiz davranan veya olayları kolayca çarpıtabilen bir eğilime girerler. Bu bakımdan dengesiz davranışlar baş gösterir. Kararlarını kolayca değiştirebilirler ve şeytanın avukatlığını yapar pozisyonda bulunabilirler. Fazla değişkenlik araması onun güvensiz hale gelebilmesine neden olur. İkizler burcu konuşmaya bayılırlar. Çok fazla konuşmak hata yapmalarına neden olabilir.

Cinselliklerinde de sözlerin ve hayal gücünün önemi oldukça fazladır. Aslında bir şeyler yapmaktan çok hakkında konuşma eğilimi gösterirler. Bu nedenle de ikizler için aşk kalpten daha fazla beyinden geçen bir olaydır ve bu nedenle de duygularını sözle ifade etme konusunda ustadırlar. Duyguları aklını süzgecinden geçiren ikizler burcu son derece yüzeysel olmakla suçlanabilirler.

İkizler Burcu Özel Yaşamı Ve İlişkileri

İkizler burcu çift eğilimleri gösterebilirler. Beraberlikleri boyunca iletişime büyük önem veren bu burç birden fazla partnere hayatında yer verebilir. Bu çok yönlülük onlar için evlilik hayatında da her zaman gerginliği ve sıklıkla da boşanmayı beraberinde getirir. Heyecan verici ve çok yönlü zeki bir partnerdir. Kişilik sahibi olan ikizler burcu kendilerinden daha kararlı ve ilişkilerde dengeli kişilerle bir arada olmaktan çok rahatlatıcı ve esnek kişilerden hoşlanırlar.

İkizler kadınları çok yönlü düşünebilir ve zekasına güvenen kişilerden oluşur. Renkli bir kişiliğe sahip olan kadınlar muzip tavırları ve becerikli kolay kavrayan hızlı adapte olabilen zekalarıyla da özgürlüğüne düşkün ve çözüme yönelik yaklaşımlarla dikkat çekerler. Esprili, zekası ile geniş ufka sahip olmaları onları partnerlerine karşı çeker. Karşısındaki kişi onu bildiği ve tecrübesiyle şaşırtabilmeniz gibi sürekli canlı tutabilecek özelliklere sahip olmalıdır. İkizler hava burcu olduğu için onu bir yerde hapsetmek asla kolay olmayacaktır. Özellikle de ikizler kadını yuva kurmak ve hemen evlenme konusunda aceleci davranmaz. İlerletilmiş haritasında Güneş yengeç burcuna geçtiğinde 30 yaşı itibariyle duygusal açıdan daha hassas ve açık olabilir.

İkizler erkeği ise sürekli hareket halinde bir erkeği simgeler. Neredeyse bu kişiler beyni ile yaşarlar. Düşünce dünyaları oldukça karmaşıktır. Yeni bir şeyler öğrenmek için sürekli uğraşır dururlar ve entelektüel tartışmalara girmek her zaman çekici kılar. Maço özellikler sergilemeyen bu kişiler gayet insancıl ve esnek özellik gösterirler. Şakacı tavırları bilgi dağarcıkları ile son derece eğlencelidirler. Üzerinde baskı kurmadan etkisi altına alırlar. Ancak duygusal derinleşme başladığında çocuksu yönleri ortaya çıkar. Duygusal anlamda çok kararlı değillerdir. Sürekli değişen düşüncelere sebebiyle duygularından tam olarak emin olamayabilirler. İkizler erkeği bir salon adamı olmayabilir ancak çok yönlü ve yaratıcı renkli kişiliği ile herkesin ilgi odağı olacaktır. Sevimli ve yaşamda keşfedilmesi öğrenilmesi gereken pek çok şey olduğunu partilerine de aşılar. Yükselen burcu ikizler olanlar birden fazla evlilik yapma konusunda daha eğilimde olabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.