Boğa Burcu Tarihleri Nedir? Boğa Burcu Fiziksel ve Karakter Özellikleri Nelerdir? İlişkiler Ve Özel Yaşam…

Boğa burcu olanlar hangi tarihte doğmuştur? Doğum haritaları nedeniyle fiziksel ve karakter özellikleri nasıldır? Boğa burcunu tamamlayan söz hangisidir? İşte boğa burcuna dair tüm merak edilenler ve bilinmeyen yönleri…

Boğa Burcu Tarihleri Nedir? Boğa Burcu Fiziksel ve Karakter Özellikleri Nelerdir? İlişkiler Ve Özel Yaşam…

Boğa burcu 21 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğanların mensup olduğu burçtur. Boğa burcunu tamamlayan söz ise kendimi sahibi olduklarım da arıyorum sözüdür. Boğa burçları genellikle güvenilir, sadık, kararlı, zevk sahibi, huzur veren, sakin, ekonomik ve pratik çözümler sağlayan verimli kişilerdir. Bu kişiler kendilerini eğitemediklerinde mantıksız ve inatçı, fazla duygusal, fazla zevklerine düşkün, tembel ve ağır yalnızca maddi kazanç peşinde olan kişiler de olabilirler. Bu nedenle boğa burçları ile ilgili pek çok detay ve özellik merak ediliyor.

Boğa Burcu Burç Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu olanlar toprak yani sabit elemente sahiptir. Yönetici gezegeni Venüs olan boğa burcunun niteliği ise sabittir. Boğa burcunun sevdiği renkler yeşil ve toprak renkleridir. Uğurlu taşı zümrüt, metali bakırdır. En uyumlu olduğu burçlar ise başak ve oğlak burçlarıdır. Boğa burçlarının en zor geçinebildiği burçlar ise kova, akrep ve aslan burçlarıdır.

Boğa Burcu Avantajları Nedir?

Boğa burçları güven aşılayan burçlardır. Genellikle kararlı görünümleri ile güven verici kişilerden oluşurlar. Yüzüstü bırakılmayacağınızı hissedersiniz. Zevk sahibi olan bu burç aynı zamanda barış ve uyuma özen gösterir. Fiziksel açıdan tutkulu ve tensel açıdan da güçlü bir yapıları bulunmaktadır. Ortaklaşa çalışmalarda yaratıcı fikirlere sahiptirler.

Boğa Burcu Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu inatçılığı ve akılsızca direnişiyle dikkat çekebilir. Kıskançlık söz konusu olduğunda ilişkileri kilitlemek ve sonlandırmak için adım atabilir. Yeteri kadar esnek ve yaratıcı düşünme kapasitesine sahip olamayacaktır. Daha fazla esnekliği ve hayal gücüne ihtiyaç duyar. Muhafazakar karakteri yüzünden de kendini geliştirmekte büyük zorluk yaşayabilir. Venüs'ün burcu olan boğa dişil enerjili bir burçtur. Huzurlu yapıları ve sakinlikleri aktif olarak değil fakat pasif şekilde de başkalarına çekilme gücü oluşturmaktadır. Aynı zamanda tensel karmaşası olmayan cinsellikte bedensel arzuların güçlü biçimde vurgulayan bir burç yapısına sahiplerdir.

Çok fazla girdaplı cümleler kurmazlar. Olayı karmaşıklıktan uzaklaştırır ve açık tavırlarıyla göz önüne sererler. Sözler yerine daha çok dokunsal ve müzik gibi şeylerle cinsel heyecanlarını artırabilirler. Güven veren bir arkadaş ya da düşman olarak gördüğünüzde son derece kararlı ve rakip olabilecek niteliktedirler. Boğa burçları uzun vadeli ilişki yaşarlar. Çoğu zaman gençlikte tensel arzular sebebiyle yanlış partnerlere sürüklenseler de zaman içerisinde daha kararlı ve ayrımcı olacaklardır. Tüm boğalar hemen kızıp sinirlenmez, aşırı kışkırtma altında öfkelerine yatıştırmaları konusunda zorluk yaşarlar.

Boğa Burcu İlişkileri Ve Özel Yaşamı

Boğa burcu erkekleri fiziksel ve aşka açık kişilerdir ve bu nedenle de onlar her zaman harekete geçmekte zorlanırlar. Genel olarak sessiz ancak güçlü yapılara sahiptirler. Maço eğilimi gösterebilirler. Yakın planda sert görünümleri altında yumuşacık kalpleri bulunur. Huzuru yansıtırlar. Anı biriktirmeyi severler ve maddi konularda da beceriklidirler. Ağır ağır ancak hedefe kilitli bir şekilde hareket etmektedirler. İdealist bir yapıları vardır. Maddi konularda becerikli olmaları aynı zamanda onların huzur ve kararlılıkla bir evliliği yönetebileceklerini de gösterir. Boğa burcu eşinin derin ve psikolojik açıdan zorlayıcı bir dönem geçirmesi durumunda zorluk yaşayacağı kaçınılmazdır. Çünkü yüzeysel düşünce hakimdir.

Boğa burcu kadınları ise özellikle burç olarak dişilik özelliklerini güçlü bir şekilde yansıtacaklardır. İlgili gezegenleri Venüs olduğu için yuvarlak hatlar, sessiz ve çekici tensel hazlar sağlalar. Albenisi yüksek kişilerdir. Haritalarında venüsü güçlü olan boğa kadınları güzel giyinmeye, rahat ve konfora önem vermektedirler. Boğa kadını için erkekler büyük çaba gösterirler. İdeal, uyumlu dişi figürü yansıtırlar. Sadık ve kararlılıkla huzuru taşırlar. Güvene önem veren bu burç bu nedenle de karşısındaki kişiye güçlü ve gizemli görünümüyle etkiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.