Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? Başak Burcu Tarihi, Kişisel Ve Fiziksel Özellikleri, Aşk Hayatı Nasıldır?

Başak Burcu 24 Ağustos 23 Eylül tarihleri arasında doğanların burcudur. Peki, toprak elementi olan bu burç mensupları kişisel ve fiziksel olarak hangi özelliklere sahiptir? İş, aşk ve özel yaşamlarında hangi özellikleri ile dikkat çekerler?

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? Başak Burcu Tarihi, Kişisel Ve Fiziksel Özellikleri, Aşk Hayatı Nasıldır?

Başak burcu toprak elementi ve değişken niteliklidir. Yönetici gezegeni Merkür olan bu burcun en dikkat çeken özellikleri arasında çalışkan, zeki, araştırmacı ve mükemmeliyetçi olması yer almaktadır.

Başak Burcu Olumlu Yönleri Nedir?

Başak burcu mensupları hizmet bilen, alçak gönüllü, araştırmacı, zeki ve ince fikirli insanlardır. Mavi ve yeşil tonlarını tercih eden bu grup mensuplarının cıva ve nitel metali olurken sardoniks taşı uğurlu taşlarıdır. Saflığa önem veren Başak burçları kendilerine güvende hissedebilecekleri bir partner arayışı içerisinde olurlar. Bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal anlamda sağlıklı olmayı arzu ederler. İlişkilerinde ufak tefek detaylara kafayı yorarlar. Düzen onlar için vazgeçilmezdir.

Başak burcu kişilere süslü şeylerden haz etmezler. Ağırbaşlı ve ciddi bir yapıları vardır. Bu özellikleri önemli görünmese de başak burcu kişileri ilişkilerinde düzenli ve net olması ile hayatını düzenlemektedir. Aynı zamanda bu kişiler hem çalışkan hem de oldukça beceriklidir. Yardım arayışınızda hemen yanınızda olacak Başak kişileri sorumluluklardan asla kaçmazlar.

Başak Burcu Olumsuz Yönleri Nedir?

Başak burcu kişileri detaylara fazla takılır. Onların en zayıf noktalarından biri de budur. Bu durum onları yıpratır ve en fazla eleştiri almalarına neden olur. Aynı zamanda da en fazla eleştirilen yönlerinden biri de budur. Başaklar çok rahat ve geniş yürekli kişiler değildirler. Kendilerini sürekli suçlu hissedebilirler. Bu eylem yüzünden cinsel anlamda da bazen soğuk olarak algılanabilirler. Başak burçları dikkat çekici organizasyonlara imza atabilir, yönetici ve pazarlamacı olabilirler. Kişisel başarıları ve performansları oldukça yüksektir.

Başak Burcu Özel Yaşamı

Başak kadınları görünüşte parlak veya ya da gösterişli olmamasına karşın diğerlerinden onu ayıran çok zeki ve becerikli olması olacaktır. Duygusal manada güçlü olduğunu söyleyemesek de aurası yüksek, eleştirel eğilimleri pek çok konuda uzman görünmesini sağlar. Başak yengeç burcu gibi aşırı korumacı bir görev üstlenir ne de terazi kadar hafif ve naiftir. Dürüstlük onlar için bir ilişkide olmazsa olmazdır.

Başak erkeklerinde ise pratik ve akılcı konular dikkat çeker. Başarılı ve hırslı olsalar da akılcılığı asla elden bırakmaz ve soğukkanlıdırlar. Erkek tavırları içinde uyumlu ve ilişkilerinde zeka arayan birileri oldukları kesin. Tutkulu aşıkların kahramanı olmasalar da ince ve kibar biçimde sevgilerini ifade edebilirler. Başak erkeği aynı zamanda macera arayan bir kişi ile asla yapamaz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.