Akrep Burcu Tarihi Nedir? Akrep Burcu Genel Özellikleri, İş Ve Özel Yaşamı…

Akrep burcu mensupları 24 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında doğanlardır. Su grubu olan bu burç sabit bir burçtur. Akrep burcu “kendimi arzuladıklarımda arıyorum” mottosuyla hareket eder.

Akrep Burcu Tarihi Nedir? Akrep Burcu Genel Özellikleri, İş Ve Özel Yaşamı…

Akrep burçlarının fiziksel ve kişisel özellikleri nedir? Akrepler gerçekten belirtildiği kadar kıskanç mıdır? Akreplerin en iyi ve kötü yönleri nelerdir? İşte, su elementi olan ve Mars yönetici gezegeni olan akrep burçlarına dair tüm detaylar...

Akrep Burcu Olumlu Yönleri

Akrep burcu taşı Opal, metali demirdir. Akrep burcunun sevdiği renkler koyu kırmızı bordo ve kan renkleridir. Akrepler ilişkilerinde büyük yoğunluk ve güven içerisinde olma arzusu içindedirler. Bu nedenle bu kaygı sebebiyle huzurlu birliktelik yaşamakta zorluk yaşarlar.

Akrep burçları hayatınıza her zaman için duygusal ve derinlik kazandıracaktır. Akrep güvenini kazanmanız durumunda oldukça gizemli çekici ve aşk hayatınızda da büyük bir heyecan oluşturabilir. Ruhsal açıdan derin ve dayanıklı bir eş olacaktır. Beklentilerinizin çok ötesinde hayatınızda yenileme yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Olumsuz Yönleri

Akrep burçları sabit fikirli olabilir. En kötü huyları arasında kıskançlık ve endişe yer almaktadır. Bunun dışında gergin ve problemler karşısında çözüm bulmakta zorlanan yapıları bulunmaktadır. İlişkilerinizde kendinizi daha kısıtlanmış hissedebileceğiniz bu burçtan partneriniz varsa onu anlamak zor olabilir. Gizemli ve karanlık yönleri güçlü olan akrep burcu aynı zamanda yüksek bir kişisel çekim gücüne sahiptir. Farkında olmadan bile seksi davranabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlıdırlar. Sınırları zorlayan bu burç boğaların tam tersine var olanla değil var olanı değiştirmekle ilgilenir.

Akrep Burcu Özel Yaşamı

Akrep burcu mensubu olan kişiler genellikle dişil enerjinin etkisiyle yüksek çekim gücüne sahiptir. Mars yönetiminde olan bu burç savaş gezegeni olan bu gezegenin etkisi ile kontrol ve dayanıklılık duygusu gelişmiştir. Su elementinden olmasına rağmen duygularının dışa yansıtamayan ve sırcı bir burçtur. Akrepler ilişkilerine kararlı ve sahip olma güdüsü ile tavır sergilemektedirler. Sezgileri güçlü olan bu kişiler fikirlerinizi okuyabilir.

Akrep kadını partnerlerinin kararlı ve güçlü olmasını tercih ederler. Zayıf ve kararsızlık onlar için çekilmezdir. Zayıflıktan hoşlanmayan yapıları nedeniyle akrep burcu ilişkisini defalarca gözden geçirir. Hafif ve yüzeysel ilişkilerden kolay sıkılır, duygusal olarak yoğun ve çoğu zamanda ya hep ya hiç şeklinde bir tutum sergileyebilir.

Akrep burcu erkeğinde ise içinde kapanık ve çok açık olmamakla birlikte derinlik ve tutku arayan eğilimleri dikkat çeker. Akrep burcu erkekleri fazlasıyla dominanttır. Ancak bunun yanında maceraperest ve cinselliğe de önem verirler. Evlilik hayatında mutluluk açısından bu iki etken büyük öneme sahiptir. Duygusal aşırılıkları kolayca anlayabilen biri olmamanız halinde akrep erkeği için sıkıcı olabilirsiniz. Soğukkanlı ve kontrolcü görünen akrep erkeği herhangi bir problemle karşılaştığında da kendi fırtınasını ve endişesini size açmakta güçlük yaşayabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.