Koşulsuz Şartsız Tüm Emeklilere 12.500 TL Nakit Para Ödenecek! Hemen Gidip Alın…

İstisnasız tüm emeklilere özel bir ödeme duyuruldu. Koşulsuz şartsız tüm emeklileri kapsayan bir ödeme verilmesine karar verildi. Emekli, dul ve yetim için sunulan ek gelir fırsatları giderek yayılıyor.

Koşulsuz Şartsız Tüm Emeklilere 12.500 TL Nakit Para Ödenecek! Hemen Gidip Alın…

Artık promosyon miktarları 12.500 TL'ye kadar çıktı. Promosyonları almak bazı bankalarda farklı koşulları gerektiriyor. İşte o koşullar

Bankalara Göre Farklı Miktarlarda Promosyon Veriliyor

Bankalardan emekli vatandaşlara farklı miktarlarda promosyon ödemesi veriliyor. Bunun sebebi maaş miktarları ve bankalardan talep edilen koşullar olarak belirlendi. Bankalar emekli vatandaşlara dul ve yetimlere promosyon fırsatı oluştururken bazı farklılıklar yaratabiliyor. Kimi bankalar ek koşul aramadan direkt olarak promosyon imkanı sağlarken bazı bankalarda otomatik fatura ödeme talimatı ve kredi kartı kullanımına özel promosyon miktarlarını yükseltebiliyorlar. Bankalardan yapacak olduğunuz anlaşma ile birlikte bu ödemeleri alabilirsiniz. En yakın şube üzerinden mobil bankacılık uygulamasından veya müşteri hizmetleri birimlerinden taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Taahhüt süresi belirlenecek ve daha iyi bir fırsat ortaya çıkabilecektir. Bu durumda aldığınız ödemeyi geri vererek alternatif seçeneklere yönelebilirsiniz.

Ocak Ayında Maaşlarla Birlikte Promosyon Miktarları Da Artacak

Emekli zam ile ilgili konular gündeme gelirken iyileştirmeler ve beklediğiniz zam yılbaşına kaldı. Emeklilerin ödemeleri yılbaşı itibariyle yükselecek ve maaş diliminde promosyon ödemeleri de yükselecek. Minimum emeklilik maaşı ödemesi 10.000 TL'ye kadar çıkacak bu durum gerçekleşirse emekliye verilecek. En yüksek maaş dilimine göre promosyon miktarları da yenilenecek ve artacak.

Hangi Bankalar Ne Kadar Promosyon Verecek

Akbank'tan maaş miktarlarına göre 6000 TL, 7000 TL, 9000 TL ve 10.000 TL promosyon veriliyor. Bunun yanı sıra 5 yeni otomatik kredi kartı ödeme talimatına 2000 TL ödeme yapılıyor.

Deniz Bank'tan müşterilerinin maaşlarına oranla 3000 TL, 4.500 TL ve 5000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Garanti Bankası'ndan emekli maaş miktarına göre 4.500 TL, 5250 TL, 6.750 TL, 7.500 TL promosyon ödemesi veriliyor. Bunun yanı sıra kredi kartı kullanımına 500 TL tutarında alışverişe 1000 TL bonus kazanma imkanı sağlanıyor.

Halkbank'tan maaş miktarlarına göre 3000 TL, 3.500 TL, 4.500 TL ve 5000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli vatandaşlara yetim ve dul maaşı alanlara farklı alternatifler oluşturuluyor ve promosyon miktarları değişiklik gösteriyor. Mali durumlara uygun seçenekleri tercih edenlere özel fırsatlar oluşturuluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.