Garanti BBVA'dan Faizsiz Kredi Fırsatı! 15.000 TL Cebinizde!

Garanti BBVA, Türkiye'de faizsiz kredi imkanı sunan bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. Bankanın resmi açıklamasına göre, Garanti BBVA, müşteri olacak ilk defa bireylere özel olarak 15.000 Türk Lirası nakit avans imkanı sunuyor.

Garanti BBVA'dan Faizsiz Kredi Fırsatı! 15.000 TL Cebinizde!

Bu özel nakit avans, %0 faizle ve 6 ay taksitli olarak verilecek. Geri ödemeler, 2.500 Türk Liralık taksitler halinde yapılacak.

Kampanyadan Faydalanmak Oldukça Kolay Ve Basit

Bankanın belirttiğine göre, kampanyadan faydalanabilmek için müşteri olma işlemi Garanti BBVA Mobil uygulaması aracılığıyla tamamlanmalıdır. Müşteri olma süreci, Garanti BBVA Mobil aracılığıyla tamamlanamaz ve şube ziyareti gerektiren bir duruma dönüşürse, bu durumda kampanyadan faydalanma hakkı kaybedilir.

Bireysel Kredi Kartı Başvurusunda Bulunabilirsiniz

Kampanya şartlarına göre, müşteriler Garanti BBVA Mobil aracılığıyla müşteri olduktan sonraki 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş platformlarından bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmalıdır. Başvuruların onaylanması ve kartların kullanıma açılması halinde kampanyadan faydalanma hakkı elde edilir. Kampanya, yalnızca Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş aracılığıyla tamamlanan kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans işlemleri, yalnızca Garanti BBVA Mobil uygulaması, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş platformları aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Diğer kanallarla yapılan işlemler kampanya kapsamına dahil olmayacaktır.

En Fazla 15.000 Türk Lirası Tutarında Nakit Avans Fırsatı

Kampanya dahilinde müşteriler, kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra bir kez olmak üzere, en fazla 15.000 Türk Lirası tutarındaki Taksitli Nakit Avansı altı taksit halinde kullanabilirler. 15 bin Türk Lirasından daha fazla miktarlarda veya altı taksit dışında farklı vadelerle yapılan Taksitli Nakit Avans işlemlerinde, çekilen tutarın hepsi için güncel nakit avans faizi uygulanır.

Kampanya, yalnızca bireysel ve asıl kredi kartlarını içermekte olup, ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanya, 1 Ekim ile 31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olup, müşterilere faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sunmaktadır. Ancak, müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için belirtilen şartları dikkatlice takip etmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.