Emeklilere Özel Ödeme Açıklandı! 13.300 TL Acil Nakit Ödeme Duyuruldu…

3 Kamu bankası tarafından vatandaşlara yönelik özel bir kampanya açıklandı. Kimlik numarası son rakamına göre ödeme miktarı 13.300 TL olarak acil nakit destek arayanlara sağlanıyor. İşte ödemeye ilişkin tüm merak edilenler…

Emeklilere Özel Ödeme Açıklandı! 13.300 TL Acil Nakit Ödeme Duyuruldu…

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan vatandaşı rahatlatacak ve T.C kimlik numarası son rakamına göre verilecek. 13.300 TL ödemenin detayları geldi. Emeklilere özel verilen bu kredi kampanyası tüm vatandaşları rahatlatacak. Kamu bankalarından başlatılan bu kampanya vatandaşın ve dar gelirlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için büyük bir imkan sağlıyor.

Emeklilere Özel Nakit Desteği Oluşturuldu

Türkiye'de yaşayan emekli vatandaşlar şu anda zor bir dönemden geçiyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşını alanlara özel olarak bir kampanya hazırlandı. Bu kampanyada vatandaşlar ekonomik ihtiyaçlarını giderebilecekler ve finansal olarak da daha rahat bir dönem geçirebilecekler. İşte, o ödemeye ilişkin merak edilen detaylar…

Kimlik Numarası Son Rakamına Göre Ödeme Yapılacak

Emekli vatandaşlara internet bankacılığı şifreleri üzerinden verilen bu kredi kampanyasında ödemeler T.C kimlik numarasından son rakamına göre yapılıyor. Başvuru işlemleri ise oldukça basit. Hızlıca tamamlanabilmek için başvurular onaylandı ise maaş hesaplarına yatırılan bu krediyi istedikleri zaman hesaplarını aktaracak ve kullanabilecekler.

Kimlik Numarası Son Rakamına Göre Ödeme Yapılacak

Bu fırsattan faydalanmak isteyen emekli vatandaşların başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru sahiplerinin kimlik numarasının son rakamına bakılarak ödemeler yatırılacak. Kimlik numarasının son hanesine göre şu şekilde belirlenen miktarlarda ödemeler yatırılıyor.

  • T.C kimlik numarası sonu 0 ya da 1 olanlar 5.000
  • T.C kimlik numarası sonra rakamı 2 veya 3 olanlar 7.000
  • T.C kimlik numarası son rakamı 4 veya 5 olanlar 9.000
  • T.C kimlik numarası son rakamı 6 veya 7 olanlar 11.000
  • T.C kimlik numarası son rakamı 8 veya 9 olanlar 12.000 TL ödeme alacaklar.

Kimler Başvuru Yapabilir?

T.C kimlik numarası son rakamına göre verilen ödeme miktarları ile ilgili Yapı Kredi Bankası açıklama yaptı. Banka şubesinden finansal destek sağlanabilecek ayrıca borç birleştirme yapılarak da vatandaşın rahat ve finansal olarak ferah bir döneme girmesi hedefleniyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan açıklanan bu kampanya emekli vatandaşlara uygun faiz ve geri ödeme seçenekleri ile sağlanıyor. Kredi ödemelerine kendi bütçelerine uygun olarak ayarlayabilen vatandaşlar kredi başvurularını da online olarak gerçekleştirebiliyorlar. Bu şekilde yerlerinden kalkmadan ve şubelere gitmeden kredi desteği sağlayabiliyorlar.

Emeklilere acil tıbbi giderler ve ev tadilatlarına özel harcamalara kredi desteği veriliyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bu kredi kampanyası ile emekli vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılamaları için destek oluyor. Kredi başvuru işlemi online olarak yapıldığı için emekliler işlemlerine evlerinden çıkmadan gerçekleştirebiliyorlar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.